Obchodné podmienky

VŠEOBECNÉ USTANOVENIA

Uzatvorením kúpnej zmluvy kupujúci potvrdzuje, že sa zoznámil s týmito obchodnými podmienkami a že s nimi súhlasí. Tieto obchodné podmienky tvoria neoddeliteľnú súčasť uzavretej zmluvy a sú zobrazené na webových stránkach internetového obchodu www.tlacime3d.sk

OBJEDNANIE TOVARU

Predmetom zmluvy je iba tovar uvedený v kúpnej zmluve - objednávke. Podmienkou pre naplnenie platnosti elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých požadovaných údajov a náležitostí uvedených v objednávkovom formulári. Objednávka je zároveň návrhom kúpnej zmluvy. Samotná kúpna zmluva nadobúda platnosť dodaním tovaru.

Produkty zobrazené v e-shope nemáme fyzicky vyrobené a produkt reprezentuje len službu vytlačenia daného modelu. K výrobe daného modelu dochádza až na podnet kupujúceho a to zadaním objednávky. Diela v našej ponuke môžu podliehať autorským právam, pričom autor, alebo odkaz na autora 3D modelu, je vždy uvedený v popise produktu.

POTVRDENIE OBJEDNÁVKY

K potvrdeniu objednávky dochádza elektronicky po odoslaní objednávkového formulára. Kupujúci dostane potvrdenie objednávky do svojho e-mailu, ktorý vyplní v objednávkovom formulári.

PLATOBNÉ PODMIENKY

  • Dobierka - pri prevzatí tovaru od prepravcu.

 

POŠTOVNÉ A BALNÉ

Produkty zasielame prostredníctvom Slovenskej Pošty. Finálna cena poštovného sa určuje podľa hmotnosti balíku. Uvedené hmotnosti produktov sú len orientačné a výsledná hmotnosť a teda aj výsledná cena poštovného sa môže mierne líšiť s tou uvedenou pri objednávke. V prípade zasielania zásielky mimo územia SR a do krajín, kde nie je menou €, je výsledná cena dobierky z € prepočítaná podľa konverzného kurzu pošty a môže sa teda mierne líšiť od celkovej uvedenej sumy.

V rámci Žiliny je taktiež možný osobný odber.

DODACIA LEHOTA

Dodacia lehota je do dvoch týždňov od schválenia objednávky.

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Prevádzkovateľ tohto internetového obchodu sa zaväzuje, že Vaše osobné údaje neposkytne akejkoľvek tretej strane. Potrebné osobné údaje budú odovzdané iba Slovenskej pošte. (meno, adresa, popr. telefón). Vaše dáta budú podľa zákona zabezpečené a použité iba pri komunikácii medzi predávajúcim a kupujúcim.